ADVENTNÍ SETKÁNÍ - 7. PROSINCE 2017

Na školním Adventním setkání nechyběly dobroty ani kultura

Věnečky, cukroví, krásné výrobky, světla, nervozita i poslední úpravy kostýmů… Ve čtvrtek 7. prosince se návštěvníci mohli toto všechno vidět na vlastní oči na Adventním setkání základní školy, které navázalo na dosavadní tradici, ale zároveň nabídlo různé inovace. O plánování a úklid se postarali hlavně osmáci. Žáci 2. stupně nabízeli rozmanité občerstvení a vůně rozžhavených grilů se nesla daleko od školy.

Abychom posílili příjemnou adventní atmosféru, rozhodli jsme se v letošním roce obohatit dosavadní trhy pestrým kulturním programem žáků z 1. stupně. Žáci vystupovali na pódiu mezi zasněženými chaloupkami. K vidění byly tance, scénky nebo zpívání koled. Nejmenší žáčci se podělili o své pocity – trému neměli, ale byli prý trošku nervózní, když se na ně všichni dívali. Doufejme, že v příštím roce už se na pódium postaví jako zkušení matadoři.

Mgr. Lenka Khýrová

 

Fotografie: Petr Souček, 7.C