MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA OČIMA NAŠICH DEVÁŤÁKŮ

Mikulášská nadílka očima našich deváťáků

A už je tu opět datum 5. 12. a my, 9. ročník, jsme se oblékli do kostýmů Mikuláše, andělů a čertů, abychom uskutečnili mikulášskou nadílku na 1. stupni. Nejroztomilejší byli žáčci 0. ročníku, kteří seděli a ani nedutali. Žáci 1. stupně nám zazpívali nebo zarecitovali a my jim předčítali z „Knihy hříchů“.  Některým jsme pohrozili, některé pochválili a všem jsme rozdali různé sladkosti a ovoce, které pro ně měli připravené jejich třídní učitelé ve spolupráci s dodavatelem ovoce a zeleniny do škol společností GIRA Fruit s.r.o.

ZŠ A ZUŠ JESENICE, p.o.