OBOROVÉ DNY VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018

OBOROVÉ SKUPINY – ZÁPIS

 

VŠICHNI ŽÁCI 6. – 9. tříd si do pátku 29.9. překontrolují, zda jim funguje přihlášení do BAKALÁŘŮ z jejich žákovského účtu. V případě, že jim přihlášení nefunguje, obrátí se v pátek (29.9.) mailem na pana Vondráčka (vondracek@jesenickaskola.cz).

Rozpis samotné registrace:

     9. ročník           od pondělí 2.10. (od 19:00)      do středy 4.10. (do 17:00

                                                    z technických důvodů bude zapisování ukončeno v 15:00

                                                  8. – 6. ročník     od středy 4.10. (od 17:00) do čtvrtka 5.10. (do 23:59:59)

 

 

 

POSTUP PŘI ZAPISOVÁNÍ DO OBOROVÝCH SKUPIN

Po přihlášení do BAKALÁŘŮ pomocí žákovského účtu, se v levém pruhu “Upozornění“ objeví “nevyplněné ankety: 1“. Po kliknutí na nevyplněnou anketu 1 se objeví anketa OBOROVÉ DNY 2017/2018. Nyní klikneme na “vstup“. Na obrazovce se zobrazí poučení pro koho je v tuto chvíli anketa aktuální. Po přečtení klikneme na “Dále“ a spustí se samotná anketa, ve které jsou vypsány všechny oborové skupiny. Jednu vyberte zaškrtnutím a ve spodní části obrazovky kliknete na tlačítko “Dále“. V další obrazovce odklikněte “Dokončit“. Připomínáme, že v každé oborové skupině je místo pro 6 žáků devátého ročníku (vzhledem k náročnosti oprav a konzultací při psaní oborové práce).

ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.