REDAKČNÍ KROUŽEK - ČASOPIS JESDAY

Milá školo, tímto článkem vám představujeme redakční kroužek časopisu JES DAY. Do našeho kroužku chodí Oliver, Petr, Míra, Terka, dvě Aničky, Vojtěch a „paní redaktorka Kačka“. :) Tento kroužek vede paní učitelka Khýrová.

Na našem redakčním kroužku připravujeme náplň jednotlivých čísel časopisu. Vymýšlíme třeba ankety pro žáky i pro učitele nebo různé články. Také se strašně moc smějeme a děláme různé zábavné aktivity. Např. rapujeme o tom, jak zlevnili máslo a jak zdražili vajíčka.

Tento rok pracujeme všichni o 106 a paní učitelka také. U psaní tohoto článku jsme se hodně nasmáli.

Tento školní rok se změnil učitel… Tím pádem se zvýšily nároky na děti pracující v kroužku. Myslíme si také, že formát časopisu a jeho náplň jsou teď jiné a také lepší.

Redaktoři JesDay