Oborové dny

Vypsané oborové dny pro školní rok 2017/2018

 

Oborové skupiny 2017/2018
číslo skupiny učitel                             vedoucí oboru název oboru blízký předmět max. počet žáků ve skupině pro ročníky poznámka
1 Langerová Věra               Purkar Jan Pes a kůň ve službách člověka  P, Sp, Vo 22 6. - 9. ročník Dva oborové dny jsou v rámci MHD, jeden oborový den bude v budově školy.
Stručná anotace Chtěli bychom představit psa nejen jako věrného přítele člověka, ale také jako jeho nepostradatelného pomocníka. Vypravíme se za policejními psy do Tuchoměřic a psi vodící a asistenční za námi přijedou do školy. Poslední oborový den věnujeme výcviku koní pro policejní účely.
číslo skupiny učitel                             vedoucí oboru název oboru blízký předmět max. počet žáků ve skupině pro ročníky poznámka
2 Pajačová Šárka                 Labák Marek Zdravý životní styl Tv 22 6. - 9. ročník Nutno počítat se vstupným do bazénu a fitka
Stručná anotace Seznámíme se s fungování fitnes centra v Jesenici a osobně vyzkoušíme, popovídáme si o zdravé výživě, doufám, že se projedeme na bruslích, pokud počasí dovolí a navštívíme jesenický bazén.
číslo skupiny učitel                             vedoucí oboru název oboru blízký předmět max. počet žáků ve skupině pro ročníky poznámka
3 Řehák Robert Modrá hvězda života P, Vo 16 6. - 9. ročník max 450,-Kč (celkem)
Stručná anotace Základní život ohrožující stavy, první pomoc, zákulisí ZS.
číslo skupiny učitel                             vedoucí oboru název oboru blízký předmět max. počet žáků ve skupině pro ročníky poznámka
4 Eisman Marek                   Sůva David Historie fotbalu Tv 35 6. - 9. ročník max 100 Kč / den
Stručná anotace Žáci se seznámí s historií fotbalu od jeho vzniku až po dnešní dobu. Poznají historii některých předních světových klubů. Poznají několik druhů fotbalu a zažijí několik zajímavých přednášek a exkurzí.
číslo skupiny učitel                             vedoucí oboru název oboru blízký předmět max. počet žáků ve skupině pro ročníky poznámka
5 Tumová Olga Po stopách Karla IV.  D 25 6. - 9. ročník 120 - 150 Kč / den
Stručná anotace Procházky Prahou po stopách Karla IV. + návštěva významných památek spojených s tímto panovníkem.
číslo skupiny učitel                             vedoucí oboru název oboru blízký předmět max. počet žáků ve skupině pro ročníky poznámka
6 Brtnová Věra                      Schwarzbacher Zeman  Chemie kolem nás Ch 33 7.-9. ročník cca 200 Kč + lístky na MHD
Stručná anotace Žáci navštíví během  čistírnu odpadních vod, štolu v Národním technickém muzeu a také protidrogovou poradnu (pokračování skupiny Když se člověk potká s drogou).
číslo skupiny učitel                             vedoucí oboru název oboru blízký předmět max. počet žáků ve skupině pro ročníky poznámka
7 Kubů Eliška                    Panošová Martina Významná geografická místa III. Z 46 6. - 9. ročník 1. obor. den 300 - 400 Kč         2. obor. den v Jesenici           3. obor. den cca 600 Kč
Stručná anotace Během oborových dní navštívíme některá významná místa spojená se zeměpisem, ať už z hlediska přírodních památek, nebo technických památek.
číslo skupiny učitel                             vedoucí oboru název oboru blízký předmět max. počet žáků ve skupině pro ročníky poznámka
8 Naďová Pavla Architektura a design Vv 18 6.-9.ročník 1.obor. den (Praha) 200 Kč         2.obor. den (Praha) 200 Kč         3.obor. den (Brno) 800 Kč
Stručná anotace Navštívíme aktuální výstavy a významné stavby.
číslo skupiny učitel                             vedoucí oboru název oboru blízký předmět max. počet žáků ve skupině pro ročníky poznámka
9 Čížkovský Josef                    Pavelka Petr Netradiční sporty Tv 25 6. -9. ročník max 100,-Kč/den
Stručná anotace Žáci se během tří oborových dnů seznámí s netrad. sporty. 
číslo skupiny učitel                             vedoucí oboru název oboru blízký předmět max. počet žáků ve skupině pro ročníky poznámka
10 Jiskrová Andrea Svět hudby Hv 20 6. - 9. ročník max 200 Kč
Stručná anotace Poznávání umělců a kulturních míst (pozvání jsou např: EDDIE Stoilov, Marpo, Josie Vareka, Petr Kolář, Roman Vojtek, Olga Lounová, Trouble gang).
             
             
Způsob zápisu do oborových skupin se žáci dozvědí v pondělí 25.9.2017. 

Přiložené soubory