PROJEKTOVÝ DEN TŘÍDY 5. A

DEN ZEMĚ V JESENICKÉ 5. A NEPROBÍHÁ JEN 22.4. !!!

V rámci čtvrtečního projektového dne jsme se vrhli na úklid okolí „našeho" rybníka. Ovšem my ve třídě odpad třídíme denně! U nás se nebojíme řešit problematiku plastů a odpadů, které jedna rodina za týden vyprodukuje. Téma „ochrany přírody" se přece dá skvěle zakomponovat do češtiny, matematiky nebo si o třídění zazpívat. :-) Nikdo z nás však netušil, že po dvaceti minutách budeme mít plný pytel „šíleností" a smutek v očích.

Po zhlédnutí dokumentu Příběh lesa jsme měli všichni jasno:

Začít jinak !

Chovat se jinak!

Sdílet!

VÍC NASLOUCHAT! Nejen nám, ale taktéž PŘÍDODĚ!

 

Ani jsem netušila, že bude mít akce takový úspěch a že se do úklidu všichni pustíme s obrovskou chutí.

Za bezva tým V. A

Tereza Knapová – třídní učitelka :-)