Kontakty

Management školy

Mgr. Josef Čížkovský

zástupce ředitelky pro 5.- 9. ročník ZŠ, vedoucí SVČ
ČJ, D
725612619 (služební mobil)

Blažena Lvová

zástupkyně ředitelky pro ZUŠ
ZUŠ
klavír
725612613 (služební mobil)

Mgr. Leona Matějková

zástupkyně ředitelky pro 0.- 4. ročník ZŠ, správkyně žákovské knihovny
Čj, M, Př, Vo
725 612 611 (služební mobil)

Ing. Mgr. Bc. Jitka Novotná

ředitelka školy
VL, AJ
725612612 (služební mobil)

Mgr. Petr Pavelka

statutární zástupce ředitelky školy
M, Tv
725612610 (služební mobil)

Učitelé

Mgr. Radomír Aberl

třídní učitel 4.C
Čj, Aj, M, Pr, Tv

Radana Aberlová

třídní učitelka 3.B

Krste Badarovski, DiS.

učitel zuš
ZUŠ
klavír, korepetice

Josef Bárta

učitel zuš
ZUŠ
klarinet, saxofon, zobcová flétna, klávesy

MgA. Štěpánka G. Borská

učitelka zuš
ZUŠ
kytara, literárně dramatický obor

Mgr. Věra Brtnová

třídní učitelka 6.A

Ondřej Černý

učitel zuš
ZUŠ
hudební nauka, violoncello

Mgr. Dagmar Červená

třídní učitelka 1.A

Bc. Lucie Chmelařová, DiS.

učitelka zuš
ZUŠ
zobcová flétna, příčná flétna

Mgr. Josef Čížkovský

zástupce ředitelky pro 5.- 9. ročník ZŠ, vedoucí SVČ
ČJ, D
725612619 (služební mobil)

Mgr. Jana Coker

třídní učitelka 4.A
Čj, Aj, M, Pr, Tč

Mgr. Lucie Coufalová

třídní učitelka 3.A

Markéta Dolínková

třídní učitelka 0.B

Petra Dvořáková

vychovatelka, asistentka pedagoga

Marek Eisman

učitel

Tomáš Formánek

učitel zuš
ZUŠ

Mgr. Jana Hesová

třídní učitelka 3.D
učitelka na 1. stupni ZŠ
727815927 (mobil na detašované pracoviště, náhrada pevné linky sborovna Budějovická 77)

Ing. Kateřina Honsová

třídní učitelka 1.E

Ing. Radka Horáková

učitelka 2. stupně ZŠ

Mgr. Jarmila Hrdličková

třídní učitelka 2.B, speciální pedagog

Mgr. Jana Hrdličková

učitelka zuš
ZUŠ
pěvecká hlasová výchova

Mgr. Libuše Hrdličková

třídní učitelka 2.A
Čj, M, Pr, Hv, Tv, Tč

Zdeňka Hrubá

vychovatelka, asistentka pedagoga

Mgr. Blanka Jakoubková

třídní učitelka 4.D
Čj, M, Př, Pr, Hv, Tč

Šarlota Jakubcová

asistentka pedagoga

Bc. Andrea Jiskrová

třídní učitelka 8.B zš, učitelka zuš
Sp, Hv, hudební nauka

Lenka Jurčová

asistentka pedagoga

Mgr. Lenka Khýrová

třídní učitelka 5.B
Čj, Aj, M, Př, Vl, Tč

Mgr. Gabriela Klosová

třídní učitelka 2.E

Mgr. Tereza Knapová

třídní učitelka 5.A
Čj, M, Aj, Př, Hv, Tč

Markéta Kořínková, DiS.

učitelka zuš
ZUŠ
zobcová flétna, příčná flétna

Daniela Kovaříková

asistentka pedagoga

Martina Kubíková, DiS.

vychovatelka ve šk. klubu, asistentka pedagoga

Mgr. Eliška Kubů

třídní učitelka 9.B

Marek Labák

třídní učitel 7.B

Mgr. Věra Langerová

třídní učitelka 8.A

Jakub Lenz, DiS.

učitel zuš
ZUŠ

Blažena Lvová

zástupkyně ředitelky pro ZUŠ
ZUŠ
klavír
725612613 (služební mobil)

Mgr. Klára Manzelová

třídní učitelka 4.B
Čj, Aj, M, Pr, Tv

Bc. Zlata Marková

třídní učitelka 3.C
Čj, M, Pr, Tč, Tv
727815927 (mobil na detašované pracoviště, náhrada pevné linky sborovna Budějovická 77)

Mgr. Leona Matějková

zástupkyně ředitelky pro 0.- 4. ročník ZŠ, správkyně žákovské knihovny
Čj, M, Př, Vo
725 612 611 (služební mobil)

Jaroslava Matulová

třídní učitelka 2.C
Čj, M, Př, Vl, Tč, Tv

Romana Matušinská

třídní učitelka 1.D

Eliška Mynaříková

učitelka zuš
ZUŠ

MgA. Pavla Naďová

zastupující třídní učitelka 7.A, učitelka ZUŠ
Vv, Tč, výtvarný obor ZUŠ

Marcela Nevečeřalová

třídní učitelka 5.C
Čj, M, Př, Vl, Tč, Tv

Ing. Mgr. Bc. Jitka Novotná

ředitelka školy
VL, AJ
725612612 (služební mobil)

Mgr. Stanislava Otradovcová

vychovatelka

Mgr. Šárka Pajačová

třídní učitelka 9.A

Martina Panošová

asistentka pedagoga

MgA. Irena Pastieriková

učitelka zuš
ZUŠ
akordeon, klavír

Mgr. Petr Pavelka

statutární zástupce ředitelky školy
M, Tv
725612610 (služební mobil)

Veronika Populová

asistentka pedagoga 0.B

Mgr. Irena Přibilová

třídní učitelka 2.D

Mgr. Jan Purkar

zastupující třídní učitel 8.A

Bc. Robert Řehák

třídní učitel 7.C, zdravotník školy
AJ, F
astronomie, medicína, geocaching, pes

Zoran Ristič

učitel zuš
ZUŠ

Mgr. Tibor Rozsnyó

učitel zš

Tomáš Schwarzbacher Zeman, DiS.

třídní učitel 7.A

Jakub Šefl, DiS.

učitel zuš
ZUŠ
trubka, zobcová flétna

Jakub Slezák, DiS.

učitel zuš
ZUŠ
klavír, korepetice

Ing. Marcela Slunéčková

učitelka

Lukáš Smola

třídní učitel 5.D
Čj, Vl, M, Ict, Tv

Ing. Jana Smutná

třídní učitelka 1.B

Michaela Svárovská

třídní učitelka 0.A

Martina Thomsonová

asistentka pedagoga

Mgr. Zdeňka Valentová

školní psycholog, učitel
Vl
606030345 (služební mobil)

Martin Vondráček

správce sítě, učitel ICT
Ict
725612620 (služební mobil)

Mgr. Marie Voříšková

třídní učitelka 1.C

ak. soch. Jitka Wernerová

učitelka zuš
ZUŠ
výtvarný obor

Vychovatelé

Božena Bláhová

vychovatelka

Jana Černá

vychovatelka

Petra Dvořáková

vychovatelka, asistentka pedagoga

Martin Hána

vychovatel, učitel

Martina Hánová

vedoucí vychovatelka ŠD
725612618 (služební mobil)

Johana Hlaváčová

vychovatelka šd

Zdeňka Hrubá

vychovatelka, asistentka pedagoga

Eva Karlovská

vychovatelka šd

Marie Kostúrová ml.

vychovatelka

Marie Kostúrová st.

vychovatelka

Martina Kubíková, DiS.

vychovatelka ve šk. klubu, asistentka pedagoga

Ivana Micková

vychovatelka

Monika Nováčková

vychovatelka

Mgr. Stanislava Otradovcová

vychovatelka

Míla Palčejová

vychovatelka

Ivana Skřivanová

vychovatelka

Světluše Soukupová

vychovatelka, učitelka

MgA. Petra Tomášková

vychovatelka, učitelka ZUŠ

Ostatní

Michal Adámek

uklízeč zš (budova Budějovická 77)

Mgr. Josef Čížkovský

zástupce ředitelky pro 5.- 9. ročník ZŠ, vedoucí SVČ
ČJ, D
725612619 (služební mobil)

Dagmar Dvořáčková

uklízečka (budova K Rybníku 800)

Věra Hofbauer

uklízečka zš (budova Zbraslavská 68)

Michaela Horešovská

hospodářka školní jídelny, pokladník

Denisa Křížová

725612617 (služební mobil) aktivní od 15. 8. 2017

Ing. Mgr. Bc. Jitka Novotná

ředitelka školy
VL, AJ
725612612 (služební mobil)

Kamila Novotná

uklízečka zš (budova K Rybníku 800)

Petr Papírník

hlavní školník (budova K Rybníku 800)
725612614 (služební mobil)

Ing. Ivana Psotová

personalistka školy

Markéta Rabiňáková

asistentka ředitelky
606030340 (služební mobil)

Karel Rubáš

uklízeč zuš (budova K Rybníku 800)

Václav Siegl

727815927 (mobil na detašované pracoviště, náhrada pevné linky sborovna Budějovická 77)

Ivana Šimůnková

finanční referent (ekonom školy)
606030341 (služební mobil) aktivní od 1. 9. 2017

Markéta Šolínová

uklízečka zš (budova K Rybníku 800)

Kristýna Soukupová

recepční hlavní vchod (budova K Rybníku 800)

Dana Truhlářová

vedoucí školní jídelny
725612615 (služební mobil)

Jana Vladyková

uklízečka (budova K Rybníku 800)

Martin Vondráček

správce sítě, učitel ICT
Ict
725612620 (služební mobil)