Absolventský ples 2016

Žáci 9. ročníku ZŠ a ZUŠ Jesenice Vás zvou již na 10. absolventský ples, který se bude konat 17. června 2016 od 18 do 22 hodin. Ples proběhne jako každý rok ve Společenském centru Jesenice.

Připravili jsme pro Vás bohatý program. Budete moct zhlédnout vystoupení taneční skupiny HAZARD, šerpování nadšených žáků vycházejících základní školu, můžete se zaposlouchat do muziky, s níž vystoupí zpěvačka Karolína Přibylová, účastnice letošní SuperStar. Po celý večer bude k tanci hrát kapela Anna W Quintet a čeká Vás i mnohem více. Specialitou letošního plesu je jeho tematické zaměření - doba 40. let.

Rozhodně si zakupte lístky do tomboly, protože i Vy můžete vyhrát zajímavé ceny. Lístky budou k dispozici na recepci školy nebo přímo na místě konání plesu. Prodávat se budou lístky k stání i k sezení, které jsou sice o trochu dražší, ale na stolech na Vás bude čekat menší občerstvení. Pro všechny návštěvníky plesu bude otevřen bar.

Těšíme se na Vás!

žáci 9. ročníku Fakultní jesenické školy