Kontakty

Management školy

Mgr. Josef Čížkovský

ŘEDITEL ŠKOLY (R800) 2020/2021

Martina Hánová

VEDOUCÍ VYCHOVATELKA ŠD - 10. ODD. - 3.A (R800 K3) 2020/2021

Blažena Lvová

ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE PRO ZUŠ, UČITEL ZUŠ HO (R800) (2019/2020)
ZUŠ

Mgr. Olga Melichárková

ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE PRO 1. STUPEŇ ZŠ R800 (2020/2021)

Mgr. Šárka Pajačová

ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE PRO 2. STUPEŇ ZŠ, KOORDINÁTOR VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT, (R800) (2020/2021)

Petr Papírník

HLAVNÍ ŠKOLNÍK ZŠ (R800), VEDOUCÍ ÚKLIDU ZŠ (R800, Z68, B77) 2020/2021

Ing. Ivana Psotová

PERSONALISTKA ZŠ A ZUŠ, FINANČNÍ REFERENTKA (EKONOM) ZŠ A ZUŠ (R800) 2020/2021

Markéta Rabiňáková

ASISTENTKA ŘŠ, PODATELNA, UČEBNICE, OVOCE DO ŠKOL (R800) 2020/2021

Dana Truhlářová

VEDOUCÍ ŠJ ZŠ (0.,1.F,3.-9.ROČNÍK)
ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ
STRAVOVÁNÍ 1. A 2. ROČNÍKU MIMO 1.F ZAJIŠŤUJE MŠ JESENICE

Martin Vondráček

SPRÁVCE ICT, UČITEL ICT, MLÉKO DO ŠKOL (R800 K8) 2020/2021

Učitelé

Mgr. Radomír Aberl

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 4.B (R800 K9) 2020/2021

Radana Aberlová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 3.B (R800 K9) 2020/2021

Krste Badarovski, DiS.

UČITEL ZUŠ HO (B77) 2020/2021
ZUŠ
klavír, korepetice
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Josef Bárta

UČITEL ZUŠ HO (B77) 2020/2021
ZUŠ
klarinet, saxofon, zobcová flétna (orchestr)
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Milan Bělanský, DiS.

UČITEL ZUŠ HO (R800) 2020/2021
ZUŠ
Violoncello, klavír
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Martina Bendlová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 0.A (R800 K2) (2020/2021)
G, Hv, Jp, Pč, Pmp, Rzv, Tv, Vv, Tč

Ing. Vlasta Bendová

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 4.C (R800 K19) 2020/2021

Bc. Kateřina Bromová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 5.D (R800 K5) 2020/2021

Mgr. Věra Brtnová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 9.A (R800 K14) 2020/2021

Bc. Tereza Čadová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 6.D (R800 K1) 2020/2021

Mgr. Dagmar Červená

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 2.A (B77) 2020/2021
Čj, M, Prv, Hv, Tč, Tv, Nj
(mobil je stolní místo pevné linky v budově Budějovická 77)

Mgr. Josef Čížkovský

ŘEDITEL ŠKOLY (R800) 2020/2021

Štěpánka Doubková

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 1.F (Z68) 2020/2021
(mobil je služební na školníka v budově Zbraslavská 68)

Petra Dvořáková

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 1.A (Z68), VYCHOVATELKA ŠD - 13. ODD. - 3.D (R800 K3) 2020/2021

Marek Eisman

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 8.B (R800 K1) 2020/2021

Tomáš Formánek

UČITEL ZUŠ HO (R800) 2020/2021
ZUŠ
bicí nástroje
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Martin Hána

VYCHOVATEL ŠK (R800 K3), UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K3) 2020/2021

Mgr. Zuzana Haubová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 7.A (R800 K15) 2020/2021

Bc. Nikola Havlíčková

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ, ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 4.B (R800 K7) 2020/2021

Mgr. Jana Hesová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 1.D (Z68) 2020/2021
Čj, M, Prv, Hv, Tč, Tv
(mobil je služební na školníka v budově Zbraslavská 68)

Mgr. Eva Hoferková

Školní psycholog (R800) 2020/2021
(telefonní kontakt je aktivní jen v době konzultací každou středu od 8.00 do 14.00 hodin)

Ing. Kateřina Honsová

MD

Mgr. Denisa Horká

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 2.C (B77) 2020/2021
Čj, M, Prv, Hv, Tč, Tv
(mobil je stolní místo pevné linky v budově Budějovická 77)

Mgr. Jana Hrdličková

UČITEL ZUŠ HO (B77) 2020/2021
ZUŠ
pěvecká hlasová výchova
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Mgr. Libuše Hrdličková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 5.A (R800 K2) 2020/2021
Čj, M, Př, Vl, Hv, Tv, Tč

Zdeňka Hrubá

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 3.B (R800 K3), ZDRAVOTNÍK, VYCHOVATELKA ŠD - 15. ODD. - 4BD (R800 K3) 2020/2021

Ivana Hylišová

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 7.C (R800 K5) 2020/2021

Mgr. Blanka Jakoubková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 4.C (R800 K9) 2020/2021

Marek Jersák

UČITEL ZUŠ HO (R800) 2020/2021
ZUŠ
zobcová flétna, flétna
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Bc. Andrea Jiskrová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 7.B (R800 K13) 2020/2021

Lenka Jurčová

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 4.D (R800 K19) 2020/2021

Mgr. Tereza Knapová

UČITEL ZŠ (R800) (2020/2021)

Markéta Kořínková, DiS.

UČITEL ZUŠ HO (B77) 2020/2021
ZUŠ
zobcová flétna, flétna
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Mgr. Markéta Koutecká

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 3.D (R800 K10) 2020/2021

Hana Kovácsová

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 4.A (R800 K2) 2020/2021

Daniela Kovaříková

VYCHOVATELKA ŠD - 9. ODDĚLENÍ 2.CE (Z68) ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 4.D (R800 K19) 2020/2021

Mgr. Martina Křížová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 3.C (R800 K10) 2020/2021

Šárka Kubíčková, DiS.

VYCHOVATELKA ŠD - 7. ODD. - 2.ADE (Z68 K4), ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 5.B (R800 K2) 2020/2021

Mgr. Martina Kubíková, DiS.

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K5) 2020/2021

Mgr. Eliška Kubů

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 8.C, KOORDINÁTOR ŠVP, VÝCHOVNÝ PORADCE (R800 K12) 2020/2021

Pavla Kulíková, DiS.

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 1.F (Z68), VYCHOVATELKA ŠD - 14. ODD. - 4.AD (R800 K3) 2020/2021
(mobil je služební na školníka v budově Zbraslavská 68)

Mgr. Markéta Ladová

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K12) 2020/2021

Mgr. Věra Langerová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 8.D (R800 K4) 2020/2021

Jakub Lenz, DiS.

UČITEL ZUŠ HO (R800 K20) 2020/2021
ZUŠ
kytara
(nelze li se dovolat, pevná linka kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ 241 004 232)

Mgr. Ivana Loudová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 1.B (Z68) 2020/2021
(mobil je služební na školníka v budově Zbraslavská 68)

Blažena Lvová

ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE PRO ZUŠ, UČITEL ZUŠ HO (R800) (2019/2020)
ZUŠ

Mgr. Klára Manzelová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 2.E (B77) 2020/2021
Čj, M, Vl, Hv
(mobil je stolní místo pevné linky v budově Budějovická 77)

Bc. Zlata Marková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 1.C (Z68) 2020/2021
Čj, M, Pr, Tč, Tv
(mobil je služební na školníka v budově Zbraslavská 68)

PhDr. Jan Martiník, Ph.D.

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K11) 2020/2021

Mgr. Jaroslava Matulová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 5.C (R800 K2) 2020/2021

Mgr. Olga Melichárková

ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE PRO 1. STUPEŇ ZŠ R800 (2020/2021)

Irena Mikysková

VYCHOVATELKA ŠD - 12. ODD. - 3.C (R800 K5) UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K19) 2020/2021

Mgr. Jana Mojžišová

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 6.C (R800 K19) 2020/2021

Mgr. Beáta Mrázová

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K15) 2020/2021

Eliška Mynaříková

UČITEL ZUŠ HO (R800) 2020/2021
ZUŠ
housle, hudební seminář II. stupeň
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

MgA. Pavla Naďová

UČITEL ZUŠ (R800) 2020/2021

Mgr. Tatjana Nadymáčková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 8.A (R800 K4) 2020/2021

Marcela Nevečeřalová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 7.C (R800 K5) 2020/2021

Mgr. Stanislava Otradovcová

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K14) 2020/2021

Mgr. Eliška Outlá

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 9.B (R800 K4) 2020/2021

Mgr. Šárka Pajačová

ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE PRO 2. STUPEŇ ZŠ, KOORDINÁTOR VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT, (R800) (2020/2021)

Julie Panenková, DiS.

UČITEL ZUŠ HO (R800) 2020/2021
ZUŠ
zpěv, hudební nauka
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Martina Panošová

UČITEL ZŠ, ŽÁKOVSKÝ PALAMENT, VEDOUCÍ ASISTENTŮ PEDAGOGA 6.D (R800 K11) 2020/2021

Bc. Vendula Parezová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 7.D (R800 K16) 2020/2021

Lucie Pašková, DiS.

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 7.D (R800 K19) 2020/2021

MgA. Irena Pastieriková

UČITEL ZUŠ HO (R800) 2020/2021
ZUŠ
akordeon, klavír
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Hana Pátková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 5.B (R800 K7) 2020/2021

Bc. Kateřina Přibilová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 2.D (B77 SB) 2020/2021
(mobil je stolní místo pevné linky v budově Budějovická 77)

Mgr. Petra Průchová Kotvová, DiS.

UČITEL ZUŠ HO (B77) 2020/2021
ZUŠ
klavír, korepetice
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Mgr. Jan Purkar

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K17) 2020/2021

MgA. Helena Ratajová

UČITEL ZUŠ TO (2019/2020)
ZUŠ
Taneční obor (Z68)

Ing. Bc. Michaela Rejnová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 6.C (R800 K15) 2020/2021

Zoran Ristič

UČITEL ZUŠ HO (B77) 2020/2021
ZUŠ
kytara
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Hana Rousová, DiS.

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 1.C (Z68) 2020/2021
(mobil je služební na školníka v budově Zbraslavská 68)

Mgr. Tibor Rozsnyó

UČITEL ZŠ, UČITEL ZUŠ VO (R800 K16) 2020/2021
Aj, Tč, Vv, Vo, výtvarný obor
(v době výuky zuš pevná linka kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ 241 004 232)

Bc. Lenka Salim Vosátková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 4.D (R800 K7) 2020/2021

Bc. Tomáš Schwarzbacher Zeman, DiS.

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 6.A, METODIK PREVENCE (R800 K14) 2020/2021

Jakub Šefl, DiS.

UČITEL ZUŠ HO (B77) 2020/2021
ZUŠ
trubka, zobcová flétna
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Mgr. Dagmar Sejkorová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 3.A (R800 K2) 2020/2021

MgA. Gita Skaličková

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 1.C (Z68) 2020/2021

Ing. Jana Smutná

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 2.B (B77) 2020/2021
Čj, M, Prv, Hv, Tč, Tv
(mobil je stolní místo pevné linky v budově Budějovická 77)

Hana Šourová

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 4.A (R800) 2020/2021

Mgr. Hana Šundová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 6.B (R800 K11) 2020/2021

Bc. David Sůva

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 9.C (R800 K18) 2020/2021

Bc. Alejandro Tamez

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K15) 2020/2021

MgA. Petra Tomášková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 4.A (R800 K5) 2020/2021

Bc. Lenka Vaňásková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 1.E (Z68) 2020/2021
Čj, M, Prv, Hv, Tč, Tv
(mobil je služební na školníka v budově Zbraslavská 68)

Mgr. Olesja Vavrinčíková

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K15) 2020/2021

Bc. Magdaléna Voldřichová

UČITEL ZUŠ TO 2020/2021
ZUŠ
taneční obor
(uvedená pevná linka je do kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ)

Martin Vondráček

SPRÁVCE ICT, UČITEL ICT, MLÉKO DO ŠKOL (R800 K8) 2020/2021

Ing. Karolína Vrbová

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K7) 2020/2021

Mgr. Marie Vykoukalová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 1.A (Z68) 2020/2021
Čj, M, Př, Tč
(mobil je služební na školníka v budově Zbraslavská 68)

Mgr. Iveta Vyskočilová

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 5.A (R800 K19) 2020/2021

ak. soch. Jitka Wernerová

UČITEL ZUŠ VO (R800) 2020/2021
ZUŠ

MgA. Štěpánka Gabriella Zámečníková

UČITEL ZUŠ LDO, HO (R800 K13) (2020/2021)
ZUŠ
kytara, literárně dramatický obor
(nelze li se dovolat, pevná linka kanceláře zástupkyně ředitele pro ZUŠ 241 004 232)

Kateřina Žofková, DiS.

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 1.F (R800 K2) 2020/2021

Vychovatelé

Jana Černá

VYCHOVATELKA ŠD - 1. ODD. - 0.A (R800 K3) (2020/2021)

Petra Dvořáková

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 1.A (Z68), VYCHOVATELKA ŠD - 13. ODD. - 3.D (R800 K3) 2020/2021

Martin Hána

VYCHOVATEL ŠK (R800 K3), UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K3) 2020/2021

Martina Hánová

VEDOUCÍ VYCHOVATELKA ŠD - 10. ODD. - 3.A (R800 K3) 2020/2021

Johana Hlaváčová

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 3.C (R800 K3), VYCHOVATELKA ŠD - 11. ODD. - 3.B (R800 K3) 2020/2021

Zdeňka Hrubá

ASISTENT PEDAGOGA ZŠ 3.B (R800 K3), ZDRAVOTNÍK, VYCHOVATELKA ŠD - 15. ODD. - 4BD (R800 K3) 2020/2021

Marie Kostúrová ml.

VYCHOVATELKA ŠD - 5. ODD. - 1.DE (Z68 K3) 2020/2021

Marie Kostúrová st.

VYCHOVATELKA ŠD - 2. ODD. - 1.AE (Z68 K3) 2020/2021

Mgr. Martina Kubíková, DiS.

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K5) 2020/2021

Ivana Micková

VYCHOVATELKA ŠD - 3. ODD. - 1.BE (Z68 K3) 2020/2021

Monika Nováčková

VYCHOVATELKA ŠD - 8. ODD. - 2BD (Z68) 2020/2021

Ivana Skřivanová

VYCHOVATELKA ŠD - 4. ODD. - 1.CE (Z68 K3) 2020/2021

Světluše Soukupová

VYCHOVATELKA ŠD - 6. ODD. - 1.F, 4.C (R800 K3), UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800 K3) 2020/2021

Kuchyně

Zdeňka Bezoušková

KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) 2020/2021

Svatopluk Cíleček

KUCHAŘ ŠJ ZŠ (R800) 2020/2021

Martina Davidová

KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) 2020/2021

Michaela Horešovská

HOSPODÁŘKA ŠJ ZŠ, POKLADNÍK ZŠ
ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ
STRAVOVÁNÍ 1. A 2. ROČNÍKU MIMO 1.F ZAJIŠŤUJE MŠ JESENICE

Vlasta Mendová

KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) 2020/2021

Gabriela Miksová

VEDOUCÍ KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) (2019/2020)

Renata Nováková

KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) 2020/2021

Miroslava Říhová

KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) (2019/2020)

Dana Truhlářová

VEDOUCÍ ŠJ ZŠ (0.,1.F,3.-9.ROČNÍK)
ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ
STRAVOVÁNÍ 1. A 2. ROČNÍKU MIMO 1.F ZAJIŠŤUJE MŠ JESENICE

Údržba

Michal Adámek

UKLÍZEČ ZŠ (B77) 2020/2021
(uvedený telefon je do kanceláře hlavního školníka)

Tereza Bedlivá

UKLÍZEČKA ZŠ (R800) 2020/2021
(uvedený telefon je do kanceláře hlavního školníka)

Dagmar Dvořáčková

UKLÍZEČKA ZŠ (R 800) 2020/2021
(uvedený telefon je do kanceláře hlavního školníka)

Michaela Horešovská

HOSPODÁŘKA ŠJ ZŠ, POKLADNÍK ZŠ
ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ
STRAVOVÁNÍ 1. A 2. ROČNÍKU MIMO 1.F ZAJIŠŤUJE MŠ JESENICE

Jindra Kopalová

ŠKOLNÍK ZŠ (B77) 2020/2021
(uvedený telefon je do kanceláře hlavního školníka)

Denisa Křížová

ŠKOLNÍK ZŠ (Z68), RECEPCE ZŠ (Z68) 2020/2021

Petr Papírník

HLAVNÍ ŠKOLNÍK ZŠ (R800), VEDOUCÍ ÚKLIDU ZŠ (R800, Z68, B77) 2020/2021

Judita Papírníková

UKLÍZEČKA ZŠ (R800) 2020/2021
(uvedený telefon je do kanceláře hlavního školníka)

Ing. Ivana Psotová

PERSONALISTKA ZŠ A ZUŠ, FINANČNÍ REFERENTKA (EKONOM) ZŠ A ZUŠ (R800) 2020/2021

Markéta Rabiňáková

ASISTENTKA ŘŠ, PODATELNA, UČEBNICE, OVOCE DO ŠKOL (R800) 2020/2021

Karel Rubáš

UKLÍZEČ ZUŠ (R800) 2020/2021
(uvedený telefon je do kanceláře hlavního školníka)

Markéta Šolínová

UKLÍZEČKA ZŠ (R800) 2020/2021
(uvedený telefon je do kanceláře hlavního školníka)

Jana Vladyková

UKLIZEČKA ZŠ (R800) 2020/2021
(uvedený telefon je do kanceláře hlavního školníka)

Martin Vondráček

SPRÁVCE ICT, UČITEL ICT, MLÉKO DO ŠKOL (R800 K8) 2020/2021

Provozní zaměstnanci

Zdeňka Bezoušková

KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) 2020/2021

Jaroslava Caltová

RECEPČNÍ HLAVNÍ VCHOD (R800) (2019/2020)

Svatopluk Cíleček

KUCHAŘ ŠJ ZŠ (R800) 2020/2021

Martina Davidová

KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) 2020/2021

Mgr. Eva Hoferková

Školní psycholog (R800) 2020/2021
(telefonní kontakt je aktivní jen v době konzultací každou středu od 8.00 do 14.00 hodin)

Jaroslava Hostová

RECEPČNÍ ZŠ HLAVNÍ VCHOD (R800) (2019/2020)

Jindra Kopalová

ŠKOLNÍK ZŠ (B77) 2020/2021
(uvedený telefon je do kanceláře hlavního školníka)

Denisa Křížová

ŠKOLNÍK ZŠ (Z68), RECEPCE ZŠ (Z68) 2020/2021

Vlasta Mendová

KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) 2020/2021

Gabriela Miksová

VEDOUCÍ KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) (2019/2020)

Renata Nováková

KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) 2020/2021

Petr Papírník

HLAVNÍ ŠKOLNÍK ZŠ (R800), VEDOUCÍ ÚKLIDU ZŠ (R800, Z68, B77) 2020/2021

Markéta Rabiňáková

ASISTENTKA ŘŠ, PODATELNA, UČEBNICE, OVOCE DO ŠKOL (R800) 2020/2021

Miroslava Říhová

KUCHAŘKA ŠJ ZŠ (R800) (2019/2020)

Ostatní

Recepce - TĚLOCVIČNY VCHOD

V provozu jen v době konání kroužků střediska volného času nebo pronájmů TV!!!

Jan Kopáč

recepční boční vchod do TV (budova K Rybníku 800)
poze v době pronájmů tělocvičen !!!

Miluše Nehasilová

recepční boční vchod do TV (budova K Rybníku 800)
poze v době pronájmů tělocvičen !!!

Věra Šimečková

recepční hlavní vchod (budova K Rybníku 800)