BAKALÁŘI - PŘIHLÁŠENÍ DO MOBILNÍ APLIKACE A PŘECHOD NA CLOUD

Vážení rodiče, milí žáci,
z důvodu zkvalitnění služeb a zvýšení dostupnosti systému Bakaláři, byla webová část tohoto
programu převedena na externí úložiště a běží na webu přímo u výrobce této aplikace, což by mělo podstatně zvýšit dostupnost a minimalizovat případné výpadky.

S touto změnou však souvisí i to, že kdo využívá k přihlašování do systému Bakaláři mobilní aplikaci, tak musí z aplikace odstranit zapamatovaný profil a znovu vyhledat naši školu a znovu zadat přihlašovací údaje dle návodu níže. Ten, kdo využívá ke vstupu do systém Bakaláři web školy, tak toho se změna netýká a vše zůstává tak, jak byl zvyklý. Maximálně ho systém vyzve k opětovnému zadání jména a hesla.

Pokud někdo z rodičů či žáků zapomněl přihlašovací údaje, protože je má zapamatované, tak se prosím obracejte přednostně na své třídní učitele s žádostí o vytvoření nových uživatelských přístupů.

Mobilní aplikace - na všech mobilech je třeba učinit následující:

1) Smazat původní profil uživatele – kliknout na tužku a zvolit “vymazat účet”.
2) V aplikaci Bakaláři OnLine stisknout modré tlačítko “Přidat nový profil”.
3) Stiskněte modré tlačítko “Najít školu”.
4) Dotkněte se textu “Najít” a zadejte “Jesenice”.
5) Ve výpisu vyberte položku “ZÁKLADNÍ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA JESENICE,....”.
Vyplňte uživatelské jméno a heslo pro přihlášení do systému.
Potvrďte modrým tlačítkem „Uložit a přihlásit se“.

Martin Vondráček
ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.