ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ 10. 5. 2017

Ve středu 10. května 2017 se žákovský parlament jesenické školy už pošesté zapojí do celonárodní sbírky Českého dne proti rakovině neboli Květinového dne, který už 21. rokem pořádá Liga proti rakovině Praha. Parlamentáři společně s žáky devátých tříd budou prodávat po Jesenici a okolí za 20 Kč květ měsíčku lékařského. Tento rok půjde celý výtěžek na léčbu pacientů s rakovinou hlavy a krku. Ozdobte se i Vy žlutým kvítkem a vyjádřete tak svoji solidaritu s nemocnými rakovinou!

Skupinky žáků, kteří budou květ měsíčku lékařského prodávat, můžete spatřit v době od 7.00 hod. do cca 9.30 hod. např. před budovou ZŠ Jesenice, MŠ Jesenice, MŠ Osnice, OÚ Jesenice, na autobusových zastávkách v Jesenici, před vstupem do vybraných supermarketů a diskontů, dále pak společně se žáky Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. před vstupem do ZŠ a MŠ Sunny Canadian.

Mgr. Markéta Ladová