DŮLEŽITÉ INFORMACE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - DALŠÍ KROKY

DŮLEŽITÉ INFORMACE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - DALŠÍ KROKY

Vážení rodiče,

v současné době mají vaše děti již po přijímacích zkouškách a v nejbližších dnech by jim mělo přijít rozhodnutí o přijetí, případně o nepřijetí. Proto bych vám ráda připomněla na co nezapomenout.

1. Rozhodnutí o PŘIJETÍ - do 10 dnů musíte odevzdat zápisový lístek. Ten jste obdrželi spolu s přihláškami (pokud ho v termínu neodevzdáte, bude místo nabídnuto jinému uchazeči).
  2. Rozhodnutí o NEPŘIJETÍ - do 3 dnů podat odvolání. Vše, co by mělo odvolání obsahovat, naleznete na internetovém odkaze: http://www.cermat.cz/odvolani-proti-rozhodnuti-o-neprijeti-ke-studiu-1404035426.html. V případě konkrétních vzorů odvolání zadejte do internetového vyhledávače „vzor odvolání na střední školu“.
  3. V případě, že po podání odvolání vám přijde rozhodnutí o přijetí, nezapomeňte odevzdat zápisový lístek.

Na závěr bych vás ráda poprosila, abyste mi ještě poslali, na které školy se děti hlásí (název, obor, kód…) a následně, kam dítě v následujícím školním roce nastoupí, případně, zda zůstane v jesenické škole.

Děkuji za spolupráci.

Mgr. Eliška Kubů