INFORMACE KE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ A KLUBU PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

Vážení rodiče,
pokud uvažujete o tom, že Vaše dítě bude navštěvovat školní družinu nebo školní klub,
podívejte se prosím pod rubriku "Rodiče-Družina a klub", kde jsou základní informace o školní družině a klubu.

Potřebné přihlášky do školní družiny a klubu najdete pod rubrikou "Dokumenty-Formuláře".
Úhradu školného za školní družinu nebo klub na 1. pololetí školního roku 2016/2017 je potřeba uhradit do 25. 8. 2016
Úhradu školného za školní družinu nebo klub na 2. pololetí školního roku 2016/2017 je potřeba uhradit do 25. 1. 2017

Výše školného a další informace k organizaci klubu a družiny najdete v řádu školní družiny a klubu pod rubrikou "Dokumenty-Předpisy".

V přihláškách a řádu ŠD a ŠK byl již aktualizován nový účet školy. Pokud jste již úhradu školného za ŠD a ŠK provedli na starý účet, bude Vám vaše platba automaticky převedena na účet nový. Pokud nemáte ještě platbu provedenou, prosíme o úhradu na již nový účet!

Příjemný zbytek dne
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace