JARNÍ PETRKLÍČ - VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA

Kategorie „mladší instrumentalisté“

ZLATÉ PÁSMO: Klára Kucharčuková, klavír (5. A), Tereza Petříčková, zobc. fl. (4. D), Kateřina A. Bártová, zobc. fl. (2. tř.), Adam Suchopar, zobc. fl. (5. B)

STŘÍBRNÉ PÁSMO: Linda Kašparová, klavír, zobc. fl. (4. D), Lucie Smutná, klavír (4. A), Isabela Soukupová, klarinet (4. A), Kristýna Korolová, klavír (3. D), Veronika Bžochová, zobc. fl. (5. C), Vivian Pan, klavír (2. tř.), Tereza Volfová, klavír (5.C)

BRONZOVÉ PÁSMO: Dominik Hlaváč, kytara (3.A)

Kategorie „starší instrumentalisté“

ZLATÉ PÁSMO: Samuel Kán, akordeon (G/II), Tatiana Stejskalová, klavír (G/II), Anika Soukupová, saxofon (7.B), Eliška Černáková, klavír (8. tř.), Magdaléna Knetlová, akordeon                        (6. C), Lucie Philipová, klavír (8. B), Karolína Dvořáková, saxofon (8. A)

STŘÍBRNÉ PÁSMO: Denisa Malínková, klavír (G/I), Klára Sedláková, klavír (6. A), David Mrázek, klavír (G/III), Albert Hlaváček, akordeon (6. C), Karolína Urbanová, zobc. fl. (6. tř.), David F. Železný, kytara (6. tř.)

Kategorie“malé soubory“

ZLATÉ PÁSMO: Martina Kubáčová a Tereza Pravdová, klavírní duo

STŘÍBRNÉ PÁSMO: Klára a Linda Kašparovy, Lucie a Kristýna Smutných, klavírní dua

Kategorie „mladší zpěváci“

ZLATÉ PÁSMO: Tereza Volfová (5. C), Lucie Dvořáková (3. A), Taťána Brňáková (4. D), Elena Slivkárová (4. A)

STŘÍBRNÉ PÁSMO: Veronika Blažková (3. C), Ella Miho (2. D), Iveta Kuldanová (1. C), Tereza Pražáková (2. C), Kristýna Říhová (5. C)

Kategorie „starší zpěváci“

ZLATÉ PÁSMO: Tereza Trávníčková (G/II), Jonáš Bohatý (G/II),

STŘÍBRNÉ PÁSMO: Nela Koredová (7.C), Tereza Tarabčáková (7. C), Bára Kovaříková (6. B), Matyáš Černý (7. A), Petr Pravda (7. B), Michaela Chmelařová (7. C)

Do finále 21. března v KD Krakov, Praha 8 postupují: Klára Kucharčuková, Tereza Petříčková, Samuel Kán, Tatiana Stejskalová, Martina Kubáčová a Tereza Pravdová, Tereza Volfová, Lucie Dvořáková, Tereza Trávníčková a Jonáš Bohatý. VŠEM BLAHOPŘEJEME!

Blažena Lvová,
ZŘ školy pro ZUŠ