MÁJOVÝ KONCERT ŽÁKŮ A UČITELŮ ZUŠ

Ve čtvrtek 16. května se divadelní sál v hlavní školní budově zaplnil do posledního místa. Žáci tentokrát vystupovali společně se svými učiteli či spolužáky v malých komorních uskupeních, v polovině programu představili žáci literárně dramatického oboru pod vedením učitelky Š. Borské ukázku z chystaného muzikálu Popelka, závěr koncertu pak patřil pěveckému sboru J. Hrdličkové a své první veřejné vystoupení absolvovala nově vzniklá skupina Lenz N´Roses, kterou vede učitel hry na kytaru J. Lenz. Malé i větší muzikanty, zpěváky i herečky si přišla poslechnout nejen rodičovská veřejnost, ale i pedagogičtí kolegové, kamarádi a známí. Ti všichni dokázali účinkujícím vytvořit atmosféru, kdy se vystupující téměř překonávali a tak se dá říci, že se neobjevil ani jeden slabší výkon. Právem zasloužený potlesk je tak pro naše žáky  i učitele nejen odměnou, ale také povzbuzením do další práce, která nás čeká v dalším, již desátém roce existence základní umělecké školy v Jesenici.

Blažena Lvová, ZŘ školy pro ZUŠ