NOC STRAŠIDEL VE STŘEDU 23. 10. 2019

Milé děti, milí rodiče!

Blíží se podzimní oslavy Halloweenu, svátku Všech svatých a Dušiček, večery už začínají být temné a sychravé…  Proč se tedy nesejít a nebát se chvíli společně? Zveme vás všechny na naši jesenickou Noc strašidel! Zábavný program bude zahájen ve středu 23. října 2019 v 18 hodin u hlavní budovy ZŠ Jesenice, K Rybníku 800. Můžete se těšit na dvě hodiny her, soutěží a tvoření pro větší i menší děti, nebo se připojit k hlasování o nejděsivější dýni. Rádi bychom také spolu s vámi připravili co nejpestřejší ochutnávku jablečných a dýňových specialit, a proto uvítáme všechny koláče, záviny, nákypy, polévky, pomazánky, sušenky a jakékoli jiné pokrmy. Ale ze všeho nejvíc se těšíme se na vaše strašidelné kostýmy! Přijďte se pobavit s námi!

ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.