NOVINKY Z POZNÁVACÍHO ZÁJEZDU DO ITÁLIE

Milí rodiče,

    zdravíme vás ze slunné Itálie. Nejen, že si užíváme skvělé koupání ve vlnách, ale jezdíme i na poznávací výlety. Během čtvrtka a pátku navštívíme po skupinkách San Giovanni Rotando, kde jsou nejen náboženské, ale i historické památky. V sobotu a v neděli nás čeká výlet na lodičkách, tam prozkoumáme jeskyně a pokocháme se výhledy na pobřeží. V pondělí nás čeká pěší výlet do městečka Mattinata, kde nakoupíme upomínkové předměty a možná i nějaké dobroty, ale hlavně nás čekají nádherné výhledy a historická část městečka.

V úterý dopoledne ještě poslední koupání a pak už rychle domů.
Jídlo je tu báječné, rozmazlují nás tu samými dobrozdání.
Průběžně vám posíláme fotky z našich aktivit, určitě se vám líbí :)
 
Moc vás zdravíme ....

 

1. den

     děti si užívají krásného slunečného dne a po dlouhé cestě nabírají síly :)

 

2. den

    výlet na poutní místo ... San Giovanni Rotondo

 

 

Víkend

... víkendové výlety

 

... víkendové stravování

 

 

Příjemný zbytek dne

ZŠ A ZUŠ JESENICE, p.o.