SPORTOVNÍ AKCE 2018/2019

Sportovní úspěchy ZŠ A ZUŠ JESENICE ve školním roce 2018/2019

V letošním roce se naši žáci již tradičně zúčastnili několika sportovních turnajů mezi školami, opět nás nezklamali a dělali škole a Jesenici dobré jméno. Mezi velmi sledovaná sportovní klání patřil florbal, fotbal a přespolní běh.

Zejména ve florbalu jsou naši žáci vynikající. Velkým úspěchem byl postup 4.–5. tříd do krajského finále středočeského kraje, kde naši reprezentanti obsadili krásné druhé místo. Pozadu nezůstali ani jejich starší spolužáci, kteří v kategorii 6.–7. tříd také postoupili do krajského finále, kde obsadili třetí místo.

Vyhrané poháry jsou vystavené ve skleněné vitríně na recepci školy. K vidění je několik prvních míst z okresních kol, ale právě i druhá a třetí místa z krajských kol.

Neztratili jsme se ani ve fotbale a přespolním běhu, odkud jsme si odvezli skvělá druhá místa.

V budoucnu nás čekají krajská kola v ČEPS cupu (florbal pro čtvrté a páté třídy, zde obhajujeme celorepublikové prvenství) a několik dalších turnajů (nohejbal, atletika, basketbal, futsal…).

Držte nám palce!

ZŠ A ZUŠ JESENICE, p.o.