TÝDEN SPORTU PRŮBĚH (AKTUALIZOVÁNO 11. 9.)

Týden sportu - 4. den dopoledne nás počasí zahnalo pod střechu, kde proběhla výuka. Děti pracovaly ve skupinkách a bylo vidět, že se nenudily. Odpoledne už zase na nás vykouklo sluníčko a okolí areálu ožilo bloudivými orientačními běžci. Večer jsme zakončili diskotékou pod hvězdnou oblohou.

 

Týden sportu - 3. den dopoledne, opět za nádherného počasí, se skupiny dětí prostřídaly na stanovištích. A protože ke sportu neodmyslitelně patří umět se postarat o zraněného, tak jedno ze stanovišť byla i zdravověda. Odpoledne si 6. a 7. ročníky zasoutěžily mezi sebou. Osmáci připravovali dřevo na oheň a deváťáci vymýšleli bojovku, která měla úspěch napříč všemi ročníky. 

 

Týden sportu - 2. den proběhl už naplno ve sportovním duchu. Ráno jsme se věnovali tradičním atletickým závodům  a odpoledne byly sestaveny týmy napříč ročníky a děti si na jednotlivých stanovištích vyzkoušely disciplíny jako např. letní biatlon, kubb, softball, diskgolf apod. 

Večer byl zakončen dlouho očekávaným zápasem mezi žáky a učiteli.