VOLBA NOVÉHO ČLENA DO ŠKOLSKÉ RADY

Vážení rodiče,

ve dnech 2. a 3. 9. proběhne při rodičovských schůzkách volba doplňujícího člena do školské rady.

0. ročník

Dne 2. 9. proběhne dovolba nového člena školské rady na budově K Rybníku 800, kde budou volit pouze rodiče žáků 0. ročníku. Volba proběhne bezprostředně po skončení třídních schůzek. Třídní paní učitelka Vám dá volební lístek, který pak před komisí (proti podpisu) vložíte do hlasovací urny, která bude umístěna v prostorách recepce budovy. Za každého žáka hlasuje pouze jeden zákonný zástupce. Oprávněný volič označí v rámečku křížkem před jménem kandidáta. Bez tohoto označení je volební lístek neplatný.

1. ročník

Dne 2. 9. proběhne dovolba nového člena školské rady na budově Zbraslavská 68, kde budou volit pouze rodiče prvňáčků. Volba proběhne bezprostředně po skončení třídních schůzek. Třídní paní učitelka Vám dá volební lístek, který pak před komisí (proti podpisu) vložíte do hlasovací urny, která bude umístěna ve vestibulu budovy. Za každého žáka hlasuje pouze jeden zákonný zástupce. Oprávněný volič označí v rámečku křížkem před jménem kandidáta. Bez tohoto označení je volební lístek neplatný.

2. ročník

Dne 3. 9. proběhne dovolba nového člena školské rady na budově Budějovická 77, kde budou volit pouze rodiče žáků druhého ročníku. Volba proběhne bezprostředně po skončení třídních schůzek. Třídní paní učitelka Vám dá volební lístek, který pak před komisí (proti podpisu) vložíte do hlasovací urny, která bude umístěna ve vestibulu budovy. Za každého žáka hlasuje pouze jeden zákonný zástupce. Oprávněný volič označí v rámečku křížkem před jménem kandidáta. Bez tohoto označení je volební lístek neplatný.

3. až 9. ročník

Dne 3. 9. proběhne dovolba nového člena školské rady na budově K Rybníku 800 budou volit pouze rodiče žáků 3. až 9. ročníku. Volba proběhne bezprostředně po skončení třídních schůzek. Třídní paní učitelka Vám dá volební lístek, který pak před komisí (proti podpisu) vložíte do hlasovací urny, která bude umístěna v prostorách recepce budovy. Za každého žáka hlasuje pouze jeden zákonný zástupce. Oprávněný volič označí v rámečku křížkem před jménem kandidáta. Bez tohoto označení je volební lístek neplatný.

Seznam kandidátů:

Tomáš Zanáška:             manažer Makro Cash & Carry ČR

otec žáka 5. ročníku, trvale bytem Horní Jirčany

Děkujeme za respektování pravidel a těšíme se na spolupráci!

ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.