VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ 26. 6. 2020 (PRŮBĚH) AKTUALIZOVÁNO

Vážení rodiče,

   chtěli bychom Vás upozornit na nezbytnou součinnost v případě předávání vysvědčení dne 26. 6. 2020. Všechny děti se sejdou se svým třídním učitelem před školou v 7.45. Předávání vysvědčení proběhne ve třídách od 8:00 do 8:45. Děti, které ještě neodevzdaly čestné prohlášení o bezinfekčnosti (nebyly od 25. 5. ve škole), MUSEJÍ přinést čestné prohlášení právě s datem 26. 6. Bez čestného prohlášení nemohou být vpuštěny do školy!!!


Děti budou mít roušky (při účasti na hromadné akci ve venkovních prostorech, jestliže se daná osoba nachází méně než 1,5 metru od jiné osoby, nejedná-li se o členy domácnosti).

Pro rodiče žáků 1. stupně

  1. Vaše dítě nenavštěvuje  15člennou skupinu
  • je nutné si jej vyzvednout před školou v 8:45, nebo dítě odchází samo domů

 

  1. Vaše dítě navštěvuje  15člennou skupinu
  • byl Vám zaslán po dětech dotazník ohledně organizace 26. 6. 2020. Ten je nutné odevzdat do pondělí 22. 6. 2020. Děti, které převezmou vysvědčení na detašovaných pracovištích, budou pod pedagogickým dozorem převedeny na hlavní budovu K Rybníku 800 do svých skupin.

 

Pro rodiče žáků 2. stupně

  • všichni žáci odcházejí ihned po vydání vysvědčení sami domů

 

Děkujeme Vám za spolupráci

ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.

Přiložené soubory

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ.pdf 248 kB PDF dokument