ZAJIŠTĚNÍ OBĚDŮ PRO ŽÁKY ŠKOLY

Vážení rodiče, jak jistě víte, na základě rozhodnutí vlády je žákům zakázán vstup do školy, tedy i do školní jídelny. Společně se zřizovatelem jsme se rozhodli nabídnout rodičům možnost „ZAJIŠTĚNÍ OBĚDŮ“ pro žáky naší školy“.
jídelna
 
 
 
Na základě objednávek budeme pro naše žáky zajišťovat obědy takto:
 
Od kdy:
 
Cena oběda:  
  • 40 Kč včetně jednorázového obalu 
 
Jak bude oběd hrazen:
  • cena oběda bude odečtena z předplaceného kreditu na stravné
 
Jaký bude oběd:
  • vždy bude připraveno  jen jedno hlavní jídlo, bez polévky. Aktuální jídelníček bude zveřejněný na stránkách školy.  Oběd budeme vydávat v jednorázových „Menu boxech“.
 
Vyzvedávání obědů: 
  • POUZE od 11:30 do 12:00 hodin v recepci školy (hlavní budova K Rybníku 800). 
 
Kdo může oběd vyzvednout:
  • Oběd si mohou vyzvednout jak žáci, tak jejich rodiče, popřípadě kdokoliv, koho rodiče určí. 
 
Další organizaci přípravy a vydávání obědů pro žáky naší školy budeme operativně doplňovat a případně měnit, podle vývoje situace a zájmu rodičů. O všech změnách budeme okamžitě informovat na našich webových stránkách a na webových stránkách zřizovatele (www.mujesenice.cz)
 
 

ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.