ZPRÁVY Z TÝDNE SPORTU

Vážení rodiče,
žáci jsou již na místě určení a jsou v pořádku.

Druhý den našeho výjezdu jsme zahájili hned po snídani atletickými závody, kde děti mezi sebou soutěžili ve čtyřech různých disciplínách: vrhu míčkem, skoku do dálky, sprintu na 50 metrů a vytrvalostním běhu. Po takto sportovně nabitém dopoledni následovala polední pauza, po které se žáci rozdělili do 10 skupin, průřezově mezi ročníky. Po těchto skupinách absolvovali kolečko po různých stanovištích, kde si zahráli různé tradiční i netradiční sporty, jako florbal, fotbal, vybíjenou či frisbee.

Večer jsme vyhlásili výsledky atletických závodů, první tři žáci z každého ročníku byli odměněni medailemi, vítězní deváťáci obdrželi z dlouhého běhu pohár - Hegyesovu tretru. Následovala diskotéka a pak už večerní klid. Všichni spokojeně usnuli a těší se na další den plný zážitků.

ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace